ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا، مطلوب ترین ویزای کشور‌های شنگن در بین ایرانیان نیز می‌باشد. برای دریافت ویزای ایتالیا تمکن مالی و گردش حساب و ... لازم میباشد. در صورتی که مدارک شما بی نقص باشد، و از طرف دولت ایتالیا مورد قبول واقع شود شما میتوانید ویزای این کشور را  بعد از 14 روز کاری دریافت نمایید. آژانس مسافرتی سفیران سفر پارس این کمک روبه شما  متقاضیان عزیز میکند که خیلی راحت ویزای این کشور را اخذ نمایید.


 انواع ویزای ایتالیا


ویزای شنگن ایتالیا، با توجه به هدف سفر متقاضی، در انواع مختلفی صدور می‌شود. ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و ویزای تحصیلی رایج ترین ویزایی هستند که از سفارت ایتالیا برای متقاضیان ایرانی صادر می‌شود.


1- ویزای توریستی ایتالیا

همانطور که از اسم آن مشخص است، این نوع ویزا برای هدف توریستی و گردشگری صادر می‌شود. برای اخذ ویزای توریستی ایتالیا گردش حساب بالا و تمکن مالی تعیین کننده اصلی می‌باشد. شما با ویزای توریستی ایتالیا می‌توانید تا ۹۰ روز در هر ۶ ماه اقامت داشته باشید.


2- ویزای سرمایه گزاری ایتالیا

این نوع ویزا، با هدف سرمایه گذاری در کشور ایتالیا صادر می‌شود. با خرید ملک و یا سرمایه گذاری در ایتالیا می‌توانید اقامتی دائم این کشور را دریافت کنید. اگر شخصی خواهان سرمایه گذاری در ایتالیا میباشد، باید مبلغ عمده این سرمایه گذاری متعلق به خود شخص نیز باشد.


3- ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی ایتالیا، با هدف تحصیل و یا تحقیقات کوتاه و یا بلند مدت برای متقاضیان صادر می‌شود. برای اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا شما باید از یک دانشگاه و یا موسسه معتبر آموزشی دعوتنامه ارائه نمایید. پس از پایان دوره تحصیل و یا مدت اعتبار ویزا، می‌توانید در این کشور اقامت دائم داشته باشید.چاپ  

عضویت در خبرنامه

دسترسی سریع

ما را دنبال کنید

logo-samandehi